E-Ticaret Yazılımları

E-ticaret olarak adlandırdığımız olay aslında elektronik ticarettir. Bilgisayar kullanımının ve teknolojik gelişmelerin artmasının bir neticesi olarak artık alışveriş ve ticaret kavramları sanal ortamlarla birleşti, harmanlandı. Pazarlaması yapılan herhangi bir ürünün satışı, dağıtımı, sigortası, ödemesi gibi birçok sürecin elektronik ortamda ilerlemesi sebebiyle biz buna e-ticaret diyoruz.

Kitlenizi Büyütün, Satışlarınızı Arttırın !

Günümüz insanı artık her ihtiyacını bilgisayara dahi ihtiyaç duymadan akıllı telefonlar aracılığıyla karşılıyor. Hem pratik hem de zamandan tasarruf olarak görülen sanal alışverişler artık çok yaygın. Bu alanın potansiyelini keşfeden bir satıcının, müşteri kitlesini genişletmesi ve satış miktarını artırması çok kolaydır. E-ticaret ile satış yapmaya çalışan bir satıcı sosyal medyayı pazarlama aracı olarak kullanacak ve dünyanın her yerinden insanlara bir tık ile ulaşabilecek. Bu anlamda mobil pazarlama da e-ticaretin alt bir alanı olarak karşımıza çıkıyor.

Eskilerden SMS ile yapılan reklamlama şimdi daha hedef odaklı olarak yapılıyor. Kullandığımız her telefon birer veri deposu olarak reklamverenlere sunuluyor. Eski adı ile Adwords şimdiki adıyla da Ads ile reklamverenlere hedef odaklı bir sistem sunmaktadır.

Daha düşük bütçe ile dükkân açarak, kira ödeyerek ticaret yapmanız zor olsa da e-ticarette böyle dertler yok, sadece bir site kurarak ürettiğiniz mal ve hizmeti, hitap ettiğiniz müşteri çevresine saniyeler içerisinde ulaştırabilir ve satışınızı gerçekleştirebilirsiniz. Fiziksel mağazalarda sadece fiziksel olması için harcanan bütçeler reklam ve pazarlamaya harcanıyor. Hem verim artıyor hem kârlılık.

E-Ticaret Alt Yapımızın Özellikleri

Yaygın Destek Hizmeti

Yaygın destek hizmeti ile sorularınıza anında yanıt bulun. Telefon veya e-mail aracılığı ile destek birimlerimizle kolaylıkla irtibat sağlayın.

Müşteri Memnuniyeti

Sipariş ve tahsilatların durumunu kayıp yaşamadan takip edin, müşterilerinize maksimum memnuniyet sunma hedefinize bir adım daha yaklaşın.

Kampanya ve Promosyon

Ürünlerinizi kampanya ve promosyonlarla öne çıkarın, daha kısa sürede daha fazla satış hedefinizi destekleyin.

Sanal Pazar Yerleri

E-Ticaret sitenizi sanal mağazalara taşımanın en kolay yolu. Hızlı ürün gönderimi, sipariş ve ödeme takibi ile tek platformda işlem yapma avantajı.

Kampanyalarımız

Smac Bilişim, farklı sektörlerden yüzlerce müşterinin onayını almış ürünler sunar.

Bilgilerinizi Bırakın Sizi Arayalım !

© 2022 Smac Bilişim | Her Hakkı Saklıdır.

Sizi Arayalım