Restaurant Cafe Yazılımları

Gelişmiş Bir Dünyada İhtiyacınız Olan Yenilikçi Çözümleri En Son Teknoloji ile Sunar. Tüm cihazlarda çalışır sistemin esnekliği ve avantajlarını sunmakla kalmaz, Sizi altyapı yatırımlarından kurtarır. Sezgisel tasarımı sayesinde kolay öğrenilir, Eğitim maliyeti ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Restoran Programı

Restoran programı ile restoran işletmecilerine teknolojik çözümler sunmaktadır. Salon – masa yönetimi, self servis, paket servis, garson takibi, tahsilat sistemi, otel entegrasyonu, ödenmezler, ikramlar ve indirimler, adisyon bölme, barkodlu satış, yazdırma sistemi, yabancı dil desteği, depo programı, üretim ve maliyet, cari takibi, talep ve sipariş, grafikler ve raporlama modülleri sayesinde tüm restorana hakim olma olanağı vermektedir.

Yemek Sepeti, Getir, Trendyol Entegrasyonu

estoran Otomasyon Programı Yemeksepeti.com, Getir.com, Trendyol.com İle Tam Entegre Çalışmaktadır. Yemek Sepeti, Getir ve Trendyol İle Gelen Siparişler Paket Servis Ekranına Düşer Ve Otomatik Yazdırır.

QR Mobile, Tablet Menu

Eklediğiniz Kategori ve Ürünleriniz Anında Online Mobil ve Tablet Menüye Dönüştürüyor. Fiziksel Menü Basma, Ürün Güncelleme,  Fiyat Değiştirme Maliyetlerine Son.

Mobil Raporlama

Mobil Adisyon Sistemi Raporlama İle İşletmenizle İlgili Tüm Ünler Satış Analizleri, iade, ikram. İskonto ve Çalışanlar Hakkında Ayrıntılı Rapor Verilerini İOS & Android Mobil Patron Uygulama Üzerinde İstediğiniz Yerde Takip Edin.

Ürünler ve Menüler

Ürünler menü grupları oluşturabilirsiniz, Ürünlere ek özellikler verebilir, ek özellikler içinde fiyat belirleyebilirsiniz. Ürünler için gramajla satış, Az, Tek, 1.5 ve duble porsiyonlar tanımlayabilir ve fiyatlandırabilirsiniz.

Kampanyalarımız

Smac Bilişim, farklı sektörlerden yüzlerce müşterinin onayını almış ürünler sunar.

Bilgilerinizi Bırakın Sizi Arayalım !

© 2022 Smac Bilişim | Her Hakkı Saklıdır.

Sizi Arayalım