Kalite Politikamız

Smac temel değerlerinden birisi olan “güven” duygusunu her daim koruyabilmek için, sunduğumuz ürün, çözüm ve hizmetlerin sizlere ulaşana kadar takip edilen süreçlerin her aşamasında kalite ilkelerimize bağlı çalışıyoruz. Kalitenin sürekli gelişen bir kavram olduğunun bilinci ile kalite standartlarımızı, uluslararası standartlardaki ilerlemelere paralel olarak geliştiriyoruz. Tüm süreçlerimizde uygulamaya hassasiyet gösterdiğimiz kalite kurallarımızı uluslararası standartlara uygun hale getirerek. Kurumsal işleyiş ve süreçlerdeki gelişimi sürekli kılacak yapıda düzenlenen Kalite Yönetim Sistemi ile müşteri memnuniyetinin en üst düzeye çıkması için çalışıyoruz.

Gelişen dünyada en fazla üretilen ve en fazla da korumaya ihtiyaç duyulan konuların başında veri geliyor. Tüm sistemlerimizde oluşturulan, kullanılan ve saklanılan verilerin bütünlüğünü ve güvenliğini sağlamak için dünyada geliştirilen en iyi teknolojileri ve yöntemleri kullanmaya özen gösteriyoruz. Geliştirmekte olduğumuz projelerimiz, benzersiz teknolojilerimiz ve çözümlerimizi müşterilerimize sunarken kullandığımız güvenlik ilkelerimizi uluslararası standartlara taşımak amacıyla uygulamasına başladığımız Bilgi Güvenliği Sisteminin denetimlerini başarı ile tamamladık ve belgemizi almaya hak kazandık.

Smac Bilişim olarak; odak noktamız, kalitemizi sürekli iyileştirmek ve müşteri taleplerinin en üst düzeyde karşılamaktır. Müşterilerimizden gelen tüm geri bildirimleri kalitemizi değerlendirmek ve iyileştirmek için değerli birer araç olarak görürüz.

Hedefe ulaşmak için çizdiğimiz rotada;

  • Müşteri beklentilerini karşılamaya,
  • Ulusal ve uluslararası standartların gerekliliklerini sağlamaya,
  • Yasal mevzuat şartlarını karşılamaya,
  • Geleceğe temiz bir dünya bırakmaya

Etik değerlerimiz ve davranış kurallarımız dahilinde tüm paydaşlarımızla yakın bir ilişki sürdürürüz. Etkili bir tedarikçi geliştirme programı sayesinde, istikrarlı bir şekilde yüksek düzeyde hizmet ve ürün aldığımızdan emin oluruz.Zamanında ve doğru miktarda kaliteli ürün teslim etmenin hem harici hem de dahili olarak etkili iletişim ve uygun bir planlama metodolojisi ile gerçekleşebileceğine inanırız.Teknolojik gelişmeleri ve yeni müşteri taleplerini en üst seviyede karşılayabilmek için bir Ar-Ge merkezimiz ve en gelişmiş teknolojiye sahip laboratuvarlarımızdan faydalanırız.Çalışanlarımızı, ziyaretçilerimizi ve toplumu güvende tutmaya yardımcı kurallar ve prosedürlerle şekillenmiş “0 Tolerans” adını verdiğimiz sağlık ve güvenlik inisiyatifini uygularız.Yıllık olarak Kalite Yönetim Sistemimizin etkinliğini değerlendirmek üzere Yönetim Gözden Geçirme toplantıları düzenler ve gerektiğinde revize ederiz.

Kampanyalarımız

Smac Bilişim, farklı sektörlerden yüzlerce müşterinin onayını almış ürünler sunar.

Bilgilerinizi Bırakın Sizi Arayalım !

© 2022 Smac Bilişim | Her Hakkı Saklıdır.

Sizi Arayalım